MASÁŽE - KOREKCE - TEJPOVÁNÍ

DOSÁHNĚTE NA VRCHOL SVÉHO FYZICKÉHO A PSYCHICKÉHO ZDRAVÍPodělte se s ostatními o svoje náměty a zkušenosti.

5 komentářů: “Reference”

 1. Vlaďka S. napsal:

  Dobrý den,
  pana Miroslava mohu jen doporučit. Když jsem ho požádala telefonicky o pomoc s mým vleklým zdravotním problémem (zánět ledvin), jednal rychle a již druhý den se mi po zaslání kvantových vlnek na dálku výrazně ulevilo. Po nemoci jsem ho navštívila i osobně, kdy k podrobnějšímu rozboru mých zdravotních dispozic připojil i speciální W masáž, po které jsem si připadala, že bych mohla létat a to fyzicky i duševně. Minulý týden jsem Miroslava požádala o pomoc při bolesti krční páteře a opět mi masáž se současným kvantováním hodně ulevila. Díky Vlaďka

 2. Renata napsal:

  Velmi ráda chodím na pravidelné masáže spojené s kvantováním. Měla jsem asi měsíc od pádu – zvrtnutí nohy (kotníku) v lese. Stále mě to hodně bolelo v pohybu kamkoli do boku. Cvičila jsem, protahovala natírala přírodními preparáty, bylo to lepší ale stále to dost bolelo. Po ošetření u Mirka se do 14 dní stal zázrak! Kotník přestal zcela bolet. Už si zase mohu i sednout na paty, což dříve u této nohy nepřipadalo v úvahu. Děkuji.
  Renata 46 let

 3. martina napsal:

  Dobrý den, hledala jsem někoho kdo pracuje kvatovou terapií. Poblíž mého bydliště jsem našla na netu terapeuta, ale nějak mě nezaujal. Přítel hledal dále a našel stránky pana Wilczka, viděl jeho fotku a říká mi: Ty jo, ten vypadá jako anděl– otočil na mě obrazovku a já jen řekla — No jo jako Anděl Páně z tý pohádky… a měla jsem jasno, kam se obrátím. Zaujalo mě, že pan Miroslav pracuje i na dálku, takže jsem hned požádala o pomoc. Příjemná písemná komunikace mi potvrdila, že jsem ve správných rukou. Už při působení na dálku kvantovkou došlo k určitým změnám jak fyzicky, tak i psychicky. Nyní po osobním setkání jej mohu jen doporučit. Masáž a celková péče od Anděla Páně je vyjímečná a doplněná kvantovkou užasná, tak sem se cítila po návštěvě u něj. Informace o tom, jak pokračuje mé uzdravování, napíši později.
  Marťa, Ceské Budějovice

 4. Pavel Vondrasek napsal:

  Mirek prosel mymi kurzy Techniky Kvantoveho Doteku Matrixu. Byl velmi sikovny. Vazim si ho jako terapeuta i cloveka a proto muzu vrele doporucit jeho sluzby.

 5. Lenka Aubrechtová napsal:

  Dobrý den,
  mně masáž jako taková pomůže vždy, ale podložená touto kvantovou terapií mě opravdu příjemně překvapila. Moje slabá místa, jako krční páteř nebo kříž, postupně zase začnou bolet. Tentokrát, po poslední masáži, je stále vše v pořádku. Tato technika je i zvláštní tím, že místo jakoby příjemně hřeje. Myslím, že na tom opravdu něco bude a těším se na další návštěvu. Doporučuji všem. Lenka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.