MASÁŽE - KOREKCE - TEJPOVÁNÍ

DOSÁHNĚTE NA VRCHOL SVÉHO FYZICKÉHO A PSYCHICKÉHO ZDRAVÍ 

Jsem už trochu starší ročník a v roce 2005 jsem se po delší době amatérského zájmu začal zabývat problematikou zdraví a lidského těla profesionálně. Seznámil jsem se s mnoha metodami působení na tělo i ducha, klasickou masáží počínaje přes baňkování, reflexní terapii, shiatsu, hlubinnou korekci organismu, lávové kameny, až po metody jako je Reiki a SRT (spiritual response therapy).
Z výše uvedených metod jsem vybral to nejlepší a vytvořil jsem vlastní metodu, kterou jsem nazval „W masáž“. Trvá cca 50-55 minut a lze ji individuálně upravit podle zdravotního stavu a potřeb klienta. Druhou nejčastější činností je testování a napravování těla (hlubinná korekce organismu) pomocí speciálního počítačového programu TH2001. Toto využívají hlavně osoby s dlouhotrvajícím jednostranným zatížením (práce na PC, kadeřnice, maséři, řidiči, pokladní, tenisté, golfisté, atd.), ale i lidé, kteří mají problémy s klouby a páteří. V dubnu 2015 jsem absolvoval kurz kineziotapingu, jehož aplikace výborně doplňuje a zvyšuje účinky masáží i hlubinné korekce organismu, navíc se tím dají velice dobře napravovat i další neduhy (viz záložka Kineziotaping). V sezóně 2016/17 jsem získal další zkušenosti funkci sportovního maséra u ligových futsalistů Gardenline Litoměřice.

Kromě toho od června 2014 využívám ve své práci i techniku kvantového doteku metrixu (kvantovou terapii), jejíž dva kurzy jsem absolvoval a od listopadu 2014 se stal oficiálním certifikovaným praktikem této metody. Pomáhá mi urychlit a zkvalitnit ozdravné procesy mých klientů a často působí i tam, kde už žádné medicínské postupy nezabírají. Výborně funguje také u zvířat. Touto metodou je možno pracovat i na dálku, pokud máte zájem odstranit své neduhy, podívejte se na videoukázky v části o kvantové terapii a pak do ceníku, kde jsou bližší informace. 

Komentáře nejsou povoleny.